| costinus3meow a întrebat:

Heeeei
Vreau sa citesc o carte despre iubire adolescentina - cand baiatul o paraseste pe fata pentru ca ea era prea cuminte si rusinoasa pentru alta care seamana cu ea, dar fata parasita primeste alinare de la prietena ei, iar cand il vede prin scoala nici nu se uita la el deoarece este mereu cu prietena lui-
Nu stoi daca ati inteles dar vreau sa stiu daca exista o poveste similara. si pe wattpad sau orice altceva
Funda!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când ai ocazia, răsfoiește paginile romanelor: Sanda (autor, Mihail Șerban), Pânza de păianjen (Cella Serghi).
Aș adăuga, Invitație la vals și Scrisoare de dragoste (Mihail Drumeș) etc