| baiii a întrebat:

Heei! Ma gandeam sa-mi cumpar niste carti. Voi ce spuneti, merita sa iau cartile Secretul de Rhonda Byrne?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iulica22 a răspuns:

Daca imi zici varsta ta iti pot recomanda

| alessia5158 a răspuns:

Cand alegi sa cumperi o carte, cauta pe internet o recenzie a cartii dupa titlu si autor--- citesti recenzia si numai apoi o cumperi (daca o consideri interesanta!).

| iuyugu a răspuns:

E super pentru tine.

| Madeline33 a răspuns:

Ar merita, mai de graba, sa-ti cumperi niste carti cunoscute, din literatura universala. Sau decide-te la un gen care-ti place si cauta autorii cunoscuti care publica scrieri cu genul respectiv. Nu toate cartile "in voga" sunt si de calitate.
Apropos, poti sa citesti si carti in format electronic. Cu o simpla cautare gen "carti online gratis", pe Google, gasesti liste intregi.
Bafta!