| girlspower a întrebat:

HEi! 1
Sugestii de carti pentru liceu?
Dar nu care sa fie studiate la clasa, carti citite de placere.

Fubda

Răspuns Câştigător
| Nicolae207 a răspuns:

Intri pe carturesti sau elefant.ro si cauti catergorii potrivite tie, gen fictiune, romantic.
Bafta si sper sa nimeresti cartea!

3 răspunsuri:
| Tanasiri a răspuns:

Eu citesc des pe Wattpad si gasesc tot felul de carti online happy PS:Acolo poti sa iti scrii propria carte! happy

| AFR81 a răspuns:

Depinde acum si ce iti place sa citesti. Daca esti interesata de categoria "Istorie", pot sa-ti recomand cateva. Astept un raspuns.

| girlspower explică (pentru AFR81):

Nu, prefer romanele politiste