| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Am nevoie sa imi numiti critici literari ce au comentat proza "Engima Otiliei".

Vreau sa citesc toate criticile despre aceasta opera.

Răspuns Câştigător
| BlankWhite a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la Biblioteca Judeteana si sa intrebi acolo bibliotecara, ea o sa iti dea sfaturi unde poti gasi o multime de carti de critica literara despre George Calinescu si opera sa "Enigma Otiliei" sau poti sa dai search pe internet scriind "critica literara Enigma Otiliei" sau "aprecieri critice Enigma Otiliei", sigur o sa gasesti asa