| PaulLC a întrebat:

Hei lume ati putea va rog sa imi sugerati cateva carti sf? Ceva gen sfarsitul lumii sau zombie...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Jocul lui Ender scrisă de Orson Scott Card este un roman SF pe care nu ai voie să-l ratezi (și, da, este cu sfârșitul lumii).
Există și o ecranizare destul de drăguță.

happy

3 răspunsuri:
| DeniRainbow a răspuns:

Nu stiu carti despre sfarsitul lumii, dar ar putea sa iti placa Codul lui da Vinci de Dan Brown, super tare cartea, o recomand sau Cartea mortilor vii.
Sper ca ti am fost de ajutor.^^

| DeniRainbow a răspuns:

Iti recomand Cartea mortilor vii sau incearca Codul lui da Vinci de Dan Brown, super tare cartea.
Si daca vrei sa citesti ceva on line incearca suite ul asta-->www.cititorsf.ro
Sper ca ti am fost de ajutor.^^

| Alcyon a răspuns:

Uite o carte de pe wattpad care se apropie de ceea ce cauti.
https://www.wattpad.com/story/33650703-taramul-zeilor