| XmimiX a întrebat:

Lume voi credeti in sfarsitul lumii?

11 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Cred că lumea se va sfârși când noi ne vom autodistruge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.In sfarsitul lumii nu, dar e din ce in mai rau.

| c0ton a răspuns:

Pai prin autodistrugere

| Mădălllinna a răspuns:

Categoric happy Sfarsitul lumii va veni pentru fiecare, la momente diferitewinking

| adry2001 a răspuns:

Eu nu cred, cu toate ca astazi din cate tin eu minte, s-a anuntat sfarsitul lumii. acum serios: cate sfarsituri ale lumii s-au anuntat si n-au fost? astea sunt doar pareri ale oameniilor de stiinta sau cu s-or numi, iar televiziunile imediat va ca vine sfarsitul lumii, numai pentru audienta. nu mai credeti in asa prosti. cand va veni va veni, dar nu cred ca va veni curand. astea sunt doar barfe pentru cresterea audientei si aduc si ei cateodata pe un fraier care cica explica de ce vine si cum si-au dat seama. ce fac televiziunile pentru audienta, doamne!

| XmimiX explică:

Nici eu nu cred in sfarsitul lumii de azi dar chiar este o tampenie odata la cateva luni vine sfarsitul lumii de parca ar fi programat...

| Snakebosu23 a răspuns:

Pai pina acum au fost sute de "sfarsituri ale lumii" incepind din anul 1000 happy eu nu cred in sfarsitul lumii.

| Siegfried a răspuns:

Sfarsitul lumii nu se va datora unei forte exterioare. Noi suntem ciuma, noi, oamenii, o sa ne distrugem.

| alexandra96alle a răspuns:

Sigur ca cred in sfarsitul lumi, scrie clar in biblie ca odata va veni, dar in mincinosi de la tv nu cred, pentru ca cand va veni nimeni nu va sti