| Adrian277 a întrebat:

Hei, scriu o carte si am nevoie de nume pentru personaje, atat romanesti cat si americane/englezesti. Intrebarea ar fi exista vreun generator pentru nume+prenume care sa faca treaba buna?

3 răspunsuri:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Http://www.behindthename.com/random/ acesta este un site care iti va genera nume dupa caracteristicile pe care le alegi!

| Eminentturd a răspuns:

S-ar putea ca asta sa te ajute: http://www.behindthename.com/random/

| GeorgeHilgard a răspuns:

Http://www.behindthename.com/random/ Acesta este site-ul...Iar ca nume poti alege gen:
-Lorelay
-Michael
-Josheph
-Josephine
-George
-Mark
-Denis
-Willy
-Willyam
-Wyllson
-Ben
-Buddy
-Taylor
-Max
-Jean
-Paul
-Alice
-Samuel
-Robert
-Juan
-Tess
-Sabrina
-Tinna
-Bibby
-Klaus
-Andrew
-Charlie
-Richard

Si mai sunt miliarde.