| Emma6 a întrebat:

Buna TPU...Am nevoie si eu de niste nume de fete si baieti complete ( numele de familie + prenumele ) pentru o carte pe care vreau sa o scriu, dar nu gaSeSc nume pentru perSonaje happy ...Cine imi zice cele mai multe primeSte fundita :d. Apropo vreau nume straine nu romaneSti happy.

Răspuns Câştigător
| sweet2kitty1049 a răspuns:

-popescu + adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-luculescu + adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-ionescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-lunescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-stanciulescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula -stoica+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-elisavescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-truica+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-preda+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-radi+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-petrescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-letoiu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-nutza+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-nitzu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-cuculici+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-tanasie+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-nastasie+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-andreescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-miron+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-grigore+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-dobritza+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-stanciu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-vulpescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-marinescu+ adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-boroshanu + adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula
-nitzulescu + adrian/mirela/mihaela/ana/teodora/roxana/iulius/iulian/dumitru/gabriel/ioan/gabriel/gabriela/andrei/andreea/iuliana/valentina/maria/bianca/stefania/malina/sanziana/laura/irina/nicolae/nicusor/stefan(fane)/eugen/ilie/marian/robert/marin/eduard(edy)/nicoleta/iulia/clara/anaida/mirabela/gratziela/elena/alisia/anca/daria/emma/cristina/cristian/paula

5 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Fete:Kristal Smith,Pixie Stewart,Anastasia Moore,Selena Thompson,Diane Jackson.
Baieti: Shane Jordan,Zac Jones, Boby Johannson, Jonathan Andrews.

| mistermov a răspuns:

Daca vrei nume si prenume ai putea sa combini.De exemplu:Maria Mitrasca.Sau Alexandru Gribincea. Poti combina cu nume de colegi prenume de rude...cum vrei. Funda?happy

| Minks a răspuns:

Dumnezeule... ma intreb ce carte o sa iasa, fiind scrisa de cineva care nu are capacitatea sa inventeze niste nume.

| andtim a răspuns:

Nu vrei si niste CNP-uri sau serii de buletin? Poate chiar cateva adrese si numere de cont?! LASA-NE!

| yonutz888 a răspuns:

Poti spune despre ce fel de personaje...stii numele personajelor trebuie sa reflecte actiunea cartii. imi poti spune mai detaliat pe ionut_coman33@yahoo.com