| DenisaMaria288 a întrebat:

Hei TPU,a citit cineva Print si Cersetor? Daca da, ce v-a placut cel mai mult din carte si ce nu v-a placut?

4 răspunsuri:
| Filip_Ion_1942 a răspuns:

Raspunsul are 2 parti :
1~ Printul NU este cersetor, si
2~ Cersetorul se ocupa de Print, adica... printeaza!

| Filip_Ion_1942 a răspuns:

Raspunsul are 2 parti :
1~ Printul NU este cersetor, si
2~ Cersetorul se ocupa de print, adica... printeaza!

| Adry05 a răspuns:

Eu am citit, dar acum multi ani si nu mai tin minte. laughing Stiu ca mi s-a parut ok pentru varsta aia si o recomand pentru 10-15 ani.

| Afroditlove a răspuns:

Print si cersetor este un roman extrem de interesant, pentru orice varsta. Mesajul e unul extrem de bine definit, iar cartea are parte de multe surprize pe parcurs. Ti-o recomand.