| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai mica carte dintre : Print si Cersetor, Copiii Capitanului Grant si comoara din insula?

Răspuns Câştigător
| Darkguy a răspuns:

Cea mai scurta este print si cersetor. Am citit-o. E interesanta si ti-o recomand si tie.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mica, in ce sens? De pilda, am vazut Print si Cersetor, in format 15x11x3 si Copiii Capitanului Grant in format 50x30x10...adica, vreo 60 de pagini.
De fapt, tie ti-e lene sa citesti, asa-i?

| unknownn a răspuns:

Cea mai mica e aia care nu e nici mare, nici medie, e mica.

| WhiteLife a răspuns:

Cea mai scurta cred ca e "Print si cersetor", dar e si cea mai putin interesanta. Toate cartile care le-ai scris sunt extrem de interesante, merita citite toatewinking

| death a răspuns:

Comedia Umană de Balzac. E mai mică decât... Mnah, ştii tu ce.

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Cred ca Print si cersetor.Depinde de formatul cartii.

| OmuPajanjen a răspuns:

Nu o lua personal dar din acestea nu conteza marimea ci continutul. Funda?