| Alexandru1501 a întrebat:

Hei TPU am luat o carte de la biblioteca scolii si de sase luni nu am dus-o, iar acum nu stiu ce sa fac.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa o duci.

| AvalohAlyn a răspuns:

O duci inapoi si iti ceri scuzele de rigoare, promitand bibliotecarei ca nu se va mai intampla.Ce altceva mai poti face? Important e sa o duci, nu sa vina cineva sa te atentioneze si sa te oblige sa o duci.

happy Succes.

| J0B0MAT a răspuns:

Să o duci.Altfel îi va spune diriginetei/dirigintelui şi tot va trebui să o duci.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa o duci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O duci

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu zic ca poti sa nu o mai duci ca probabil a uitat deja de tine. asa ramai si cu o carte in plus lol

| mireea11 a răspuns:

Trebuie sa o duci si si sa îți ceri scuze.BAFTA!

| Kittylover43 a răspuns:

O duci si iti ceri scuze.

| happy4567 a răspuns:

Te duci la bibloteca cu cartea si iti ceri scuze biblotecarei ca nu ai aduso si ca nu se va mai intampla laughing merge sau daca nu pui pe cineva sa o duca in locul tau spunand ca esti racit de sase luni bye

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca o mai ai si nu te intereseaza, o duci! Daca ai pierdut-o iti ceri scuze nu o duci si promiti ca o platesti. Daca vrei sa o pastrezi, spui ca ai ratacit-o si sa mai astepte pana o gasesti, sa-ti dea termen si sa prelungesti termenul pana te saturi de ea!