| VanessaLove04 a întrebat:

Hri TPU! Am pierdut o carte de la biblioteca scolii in clasa a II-a...acum sunt clasa a VI-a si nu stiu ce sa fac sad
Ce mi se va intampla daca nu duc cartea? Chestia e ca nu o mai găsesc si nu mai stiu exact cum se numea. Pot oare sa duc alta carte in locul ei?
Fau funda happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da te-ai trezit si tu dupa 4 ani? laughing)) Daca nu ti-a venit nimic pana acum acasa inseamna c-au uitat. MAxim o sa-ti trimita o amenda pe care sa te duci s-o platesti ca cu cat dureaza mai mult cu atat iti vin mai multw si mai mari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Au trecut doar 2

| Anna121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din clasa a 2 a si pana in a 6 a sunt 4 ani.

| Anna121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu patesti nimic, cel mult o sa te puna sa platesti contravaloarea ei. Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anna121):

Mă scuzi, n-am citit corect

| Aasdfghj a răspuns:

Sunt atatia ani de zilelaughing sigur au uitat de ea si poti sta linistita. Daca nu ti-au zis nimic in primele luni cand ai luat-o, sigur nu ar spune acum.