| Violet111 a întrebat:

Merita sa citesc Insemnarile unei pustoaice? Cate volume sunt in total? Au aparut toate in limba romana? Despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| alexutza02matza a răspuns:

Chiar merita sa le citesti. Este vorba despre o fata la Gimnaziu care trece prin multe faze comice cand se muta la o scoala noua... In total sunt 6 volume, iar eu le-am citit pe toate si iti spun ca merita!

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Evident ca nu merita.Numai dupa nume iti dai seama ca e un c4cat,pierzi timpul citind o astfel de ineptie.