| Lunguionela33 a întrebat:

Heii!

O intrebare pentru cei de clasa a 8-a.Ce credeti ca o sa ne de-a la examen la romana la Sb I punctul B?

MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Tudor123123 a răspuns:

Daca e sa luam logica ca o sa ne dea ceva la ce ne asteptam mai putin o sa ne dea ceva pe liric, fiindca a mai fost de dat multe ori in ultimii 2 ani (simulari si examene), iar daca e sa luam probabilitatea (o sa fie extras un numar care reprezinta numarul unei variante care o sa ne-o dea) o sa fie epic big grin eu merg pe fabula

| Lunguionela33 explică (pentru Tudor123123):

Liric nu cred ca o sa ne de-a pentru ca a fost la examen anul trecut, la simulare anul acesta si la examen pentru olimici tot gen lirc a fost dar na totul e posibil,...happy eu as vrea doinalaughing

| MadalinGGG a răspuns:

Eu vreau genul dramatic! Sa avem succes