| Blancche a întrebat:

Heiii, oameni minunați :o3!
Mă adresez iubitorilor de cărți. am și eu o cărticică pe wattpad și a-și dorii să aflu părerile voastre despre ea, bineînțeles dacă aveți timp și vreți să mi-l acordați mie.
Vă îmbrățișez și mulțumesc anticipat!; o3

Site-ul : https://www.wattpad.com/story/46991358-c%C3%A2nd-dragost ea-apare/parts

Răspuns Câştigător
| saftaiiustin a răspuns:

E frumoasa, si m-a intristat =]]
nu am citit chiar tot din ea pentru ca nu-s pasionat de Romanta
Dar am facu-o pentru tine; 3

FUNDITA? :3]

1 răspuns:
| Blancche explică:

Awwe. :3 Mulțumesc.
De fapt nu-i chiar atât de lacrimogenă, dar nici cu happy end nu o să fie. Nu vreau să scriu basme, vreau să reflecte puțin realitate. :3 şi in viată nu prea găsimt 'poveşti' sau finaluri fericite.