| NIRachel a întrebat:

Bună!
Fac apel la cei ce încă mai sunt pasionaţi de scris sau citit. Sunt nouă pe deja cunoscutul site Wattpad. Primele două părţi ale poveştii mele de "debut" sunt în sfârşit publicate. Cu riscul de a atrage şi critici sau de a nu fi luată în serios, vă cer părerea. Cei ce aveţi cont pe Wattpad, vă aştept părerea acolo iar celelalte păreri le aştept aici. Mulţumesc anticipat tuturor, chiar dacă nu v-aţi obosit să citiţi în întregime şi îmi cer scuze dacă o să descoperiţi vreo greşeală.

http://www.wattpad.com/story/20874898-c%C3%A2nd-nemurito rii-mor

"Nu vă lăsaţi "intimidaţi" de ortografie, nu doar cei peste 20 de ani sau plictisitori şi demodaţi scriu corect."

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super povestea. Abia astept continuarea.