| Mary8996 a întrebat:

Hello,TPU! Pentru cei care au citit cartea FLUTURI de Irina Binder, imi putetu spune daca cei 2 baieti Robert si Matei sunt reali, daca acestea sunt numele lor si in realitate si daca da, i-ati gasit pe facebook sau undeva? ...Sunt tare curioasa cum arata. Dau FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am căutat, dar n-am găsit nimic sad

Mai bine, acum pot iar să mi-l imaginez pe Robert aşa cum vreau eu ♥

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-o carte nu se folosesc nume reale de regula.Deci nu sunt reali.

| Elena_Cosmina_1997_y0Gr a răspuns:

Bună
in carte spune ca ei sunt reali,adică Irina spune de mai multe ori ca isi povesteste viata, fapt care atesta ca ei sunt reali.
oricum, ea il compara pe robert, sau ma rog, il aseamana cu Coll din Sunset Bitch.

| Elena_Cosmina_1997_y0Gr a răspuns:

Salut
Pe Robert il descrie Irina in fluturi,spune, de altfel, ca seamana si cu actorul Coll din Sunset Bitch.
totusi, Irina isi descrie viata, si spune asta de foarte multe ori. fapt care atesta ca robert si matei exista in realitate.