| AleSmartGirl a întrebat:

Hey, prieteni virtuali! Cine imi recomanda niste carti bune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Paulo Coelho- Adulter. O femeie pe nume Linda, casatorita cu doi copii, ajunge sa isi insele sotul cu primul ei iubit.
Chris Simion- ce ne spunem cand nu ne vorbim. O carte in care inveti cum sa te regasesti si din care poti invata multe lucruri utile.
Mircea Eliade- Nunta in cer.
Invitatie a Vals- Mihail Drumes.
Scrisoare de dragoste- Mihail Drumes. primele pagini nu o sa-ti placa, deoarece discuta despre o criza economica. Dar stii cum se spune ''nu judeca o carte dupa coperta''
Marc Levy- unde esti?
Paulo coelho-11 minute.

5 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Percy Jackson și Olimpienii, Eroii din Olimp de Rick Riordan
Toate cărțile de John Green
Jocurile Foamei de Suzanne Collins
Harry Potter de J.K. Rowling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub dom

| OnuOnulică a răspuns:

Zece negri mititei – Agatha Christie
Visul din Camera Rosie – Cao Xueqin
Jane Eyre – Charlotte Bronte
Academia vampirilor – Richelle Mead
Elevul Dima dintr-a șaptea – Mihail Drumeș
De 19 ori Katherine – John Green

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Învierea" de Tolstoi, „Zenobia" de Gellu Naum, „Eseu despre orbire" de Saramago...etc. laughing)))))))

| Teodora69 a răspuns:

The Reader-Bernard Schlink