| LoveStoryLoveYou a întrebat:

Hey TpU! Am 14 ani si as vrea sa-mi recomandati niste carti bune. As vrea in special carti romantice, aproximativ de 400 de pagini. Dar, nu conteaza foarte mult ce gen de carte este. Vreau sa precizez cartile pe care deja le-am citit, si pe care nu mai vreau sa le enumerati:
1. Insemnarile unei pustoaice, primele doua volume, de Rachel Renee Russell.
2. Indrazneste sa Iubesti de Katie McGarry.
3. Culorile Dragostei toate volumele, de Kerstin Gier.
Luna asta am decis sa ma apuc de citit, de aceea am citit cam putine carti. M-as bucura super mult daca mi-ati recomanda cateva carti bune. Dau fundita la cele mai bune.
P.S Sa nu fie foarte scumpe. Maxim 50-60 de lei. Adica..nush..sa fie accesibile. Nu stiu daca sunt carti la 60 de lei, dar nu cred ca m-ar interesa fiidca sunt cam scumpe.

Răspuns Câştigător
| Chis_Razvan_1905 a răspuns:

Sub aceeasi stea-de John Green:pret 33 de ron

1 răspuns:
| DannyBlackz a răspuns:

Hei uite aici o serie de carti de dragoste la preturi foarte ieftine intre 18 - 30 lei :D http://www.carti365.com/department/romance/