| BarbieTeutza a întrebat:

:*
Sunt clasa a-V-a, si de curand am citit cartea "Insemnarile unei pustoaice" Vol.3 de Rachel Renee Russell,si mi-a placut foarte mult. As vrea sa gasesc alte carti asemanatoare cu aceasta,despre o adolescenta, fie ea rebela sau nu, dar sa fie una captivanta. Va rog raspunde-ti-mi repede puppy dog eyes Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Jurnalul unui pusti, e super tare si este in 4 volume, este o carte cu desene precum si insemnarile unei pustoaice funda?

3 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Din ce am vazut eu mai sunt si "Micutele mincinoase" 4 volume parca, trebuie sa incerci neaparat "Elevul Dima dintr`a saptea"tuturor le-am recomandat-o...intr-adevar e o carte mai grosuta dar e foarte frumoasa love struck sau poti citi "Nu plange sub clar de luna" sunt 2 volume si sunt super frumoase Sper ca te-am ajutat :* :* Daca consideri ca te-am ajutat astept fundita :*

| marykaterineganea a răspuns:

"Fortele raului absolut" de Kelley Armstrong.Am citit cele trei volume pe nerasuflate.

| raducata2089 a răspuns:

Jurnalul unui pusti, este foarte frumos si are 4 volume. Funda?