| TheMyZone a întrebat:

Eu sunt foarte talentată la compus (scru versuri de cântece pentru toate genurile si chiar poezii) credeti ca as putea face ceva cu talentul acesta? O cariera?

1 răspuns:
| Ketch a răspuns:

Niciun scriitor nu a trăit din ceea ce a scris. Creangă a fost preot, Cărtărescu este profesor universitar și mai sunt alții, dar nu îmi vin acum. Cel mai bine ar fi să faci ceva să îți placă, dar și să scrii. De exemplu, profesoară de română/engleză.