| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Hey TPU!

Imi place foarte mult sa citesc. De aceea mi-am facut cont pe Wattpad.
Stie cineva o carte ( pe romana ) cu Harry Styles sau alt mebru din One Direction, dar sa fie buna?!

Funa la cea mai buna carte! :3

5 răspunsuri:
| kasty a răspuns:

Nu stiu o carte cu Harry Styles, dar iti recomand cartea scrisa de Federica Bosco " Indragostita de un inger". Astazi am terminat-o si mi-a placut f mult... asta daca accepti si alte sugestii.

| AshuraElric a răspuns:

Pe wattpad cele mai bune creații sunt în engleză, și le găsești mai ușor (pentru că ai de unde alege).
Nu am cont pe wattpad, dar uneori găsesc scenarii/preferințe cu trimitere la site (wattpad... sau quotev, dar e doar în engleză). Dacă vrei să combini utilul cu plăcutul ar trebui să începi să postezi propriile creații sau măcar să citești din când în când fanficuri în engleză (mai ușoare la început).
Și ca răspuns...nu știu mai nimic despre One Direction, deci n-am căutat nimic despre ei, dar cu cât este mai lungă povestea cu atât mai bine (e unul dintre aspectele comune).
http://www.wattpad.com/story/15604454-stupid-love
http://www.wattpad.com/story/7185004-one-direction-adopted-me

probabil le-ai citit :))

| ღஜღpikapikaღஜღ explică (pentru AshuraElric):

Da le-am citit, mersi de raspuns apropo...

| Polaris a răspuns:

Frații Stylesamazov. Anna Harrynina. laughing

| anonyymuusss a răspuns:

Apuca-te de citit carti, exista multe de acest gen insa cu autori consacrati. Iti recomand cartea : If i stay.