| anonim_4396 a întrebat:

imi ziceti si mie ce mesaj i-as putea scrie dirigintei mele intr-o felicitare de Craciun nu prea lunga de vreo 5-6 randuri.
p.s: nu stiu daca e buna categoria, scuze happy

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Cu ocazia Sarbatorii nasterii Domnului, as dori sa va urez (din partea clasei a...) un "Craciun fericit!".
Fie ca sarbatorile sa reverse asupra dumnezavoastra multe bucurii si impliniri, ca in anul nou ce vom intra sa aveti parte de`cat mai multe binecuvantari!

Cu stima,

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cauta pe google, sigur ai sa gasesti o multitudine.Succes!

| argint321 a răspuns:

Uite aici, Acest craciun, minunat sper sa va aduca tot ce va doriti pentru a fi cea mai fericita diriginta sunteti foart ede treaba si de aia va doresc tot binele craciun fericit,.