| Raven2018 a întrebat:

Hey.
Unde pot găsi cartea cu poezii Four Quartets de T.S. Eliot? Online nu este nicăieri în stoc.
Îmi puteți recomanda şi un anticariat din Bucureşti, în caz de aveți cunoştință de unul care să o dețină.
Merci!

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Salut. Unde ai cautat, am gasit-o in doua locuri dar cel mai bun pret e aici, pe elefant: http://bit.ly/2rEdXeg.

E in stoc. :)

| Raven2018 explică (pentru DumitruS):

Pe toate celelalte sites, însă astfel,, patru cvartete". Nu am dat de ea tradusă.În final mă interesează oricum doar s-o am. happy