| Kimball a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva, cateva carti de psihologie care sa ma ajute " să citesc comportamentul oamenilor", ceva legat de relații, autocunoaştere?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Ti-as sugera sa intri pe aplicatia scribd sa cauti carti precum : "Abilitati de comunicare" de Allan si Barbara Pease; " Codul Personalitații" de Travis; "Cartea gesturilor" de Peter Collet. Iar mai apoi o sa vezi si alte recomandari in aplicatie. Si eu am citit cartile aste si sunt bune fiindca si mie imi place psihologia.

1 răspuns: