| Hexiled a întrebat:

Îmi putetputeți recomanda şi mie nişte cărți legate de moarte pe care le pot citi online sau pdf?

6 răspunsuri:
| TabletaSB a răspuns:

Legate de moarte? beletristica, filozofie, religie, cosmologie etc?

| Hexiled explică (pentru TabletaSB):

Imi plac mai mult cele sper fantrzie

| Tabia a răspuns:

Claudia Partole - „Viața unei nopți"
Variantă.pdf
https://www.google.com/#q=viata+unei+nopti+de+claudia+partole+online

| Hexiled explică (pentru Tabia):

Pare intetesanta si vreau sa o citesc însă nu stiu de ce nu o pot descarca

| AdrianTzar a răspuns:

Sufletul după moarte - Serafim Rose

| Hexiled explică (pentru AdrianTzar):

Mi s-a parut interesanta, am citit 4 capitole însă nu mai am tăria sa o continui. Deja imi vin in minte o groaza de idei si sunt intr o incertitudine totala legata de drumul pe care sufletul o ia dupa moarte