| Laurentiiu a întrebat:

In cât timp(aproximativ) poți citi 60 de pagini?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Poți citi și într-o oră sau 2 ore.
DEpinde de cartea respectivă dacă este una greoaie. Și de asemenea, mai depinde și de tine dacă ești dispus să citești așa ca orice carte de beletristică sau să reții ceva să înveți pentru facultate. Acolo poți să citești și într-o săptămână.
Timpul contează, dacă ai timp poți să citești foarte rapid, dacă nu prea ai timp va dura.

4 răspunsuri:
| laury24 a răspuns:

Pai daca ma atrage si imi place in nici 2 ore dar daca nu imi place intr-o zi. Sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de font, marimea paginii si stilul autorului. Plus viteza cu care citesti tu.

| florizx55 a răspuns:

Cam intro luna

| Cameliapantiru a răspuns:

O ora