| Arianna021 a întrebat:

La ce librarie din Constanta as putea sa gasesc toate volumele din seria "Amurg"?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Primul volum din ediția cartonată a apărut acum 10 ani, care crezi că sunt șansele să-l mai găsești într-o librărie? Ediția de buzunar a apărut acum 6 ani. Online, găsești doar o parte din ele dar nu pe toate. De exemplu, în ediția de buzunar, Amurg, primul volum, are 2 părți, din care prima e indisponibilă atât pe elefant și cartepedia, cât și pe site-ul editurii RAO, în schimb se mai găsește partea a2-a, care nu-ți folosește la nimic fără prima. Eu zic să încerci s-o citești fie online, pe scribd, fie s-o cauți la vreo bibliotecă.