| arysa a întrebat:

Pentru cei care au citit volumele din seria "Amurg"-Stephenie Meyer:ce carte v-a placut cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Bunahappy
Prima, Twilight, pentru ca a fost plina de peripetii, eram mai entuziasmata ca nu stiam ce-o sa se intample, apoi Bella si Edward s-au indragostit, si totul era atat de frumos, era o poveste "concentrata", adica nimic nu te plictisea, in ce-a de a2-a, New moon, Edward nu a aparut aproape deloc, iar cartea sincer, chiar a fost plictisitoare, la fel ca si Eclipsa, iar Zori de zi este si ea frumoasa, interesanta, si bineinteles, se termina cu bine.happy

3 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Amurg si Zori de zi:X:X

| Rosalie_9695 a răspuns:

Mie mi-a placut mult ultima, Zori de zi, deoarece lucrurile au luat o intoarsatura ciudata, Edward si Bella se casatoresc si au un copil. Dupa parerea mea e cea mai frumoasa, deoarece tot ce a visat Bella devine realitate love struck

| dydyana a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "New Moon" pentru ca m-a tinut mai mult in suspans