| glabias02 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o compunere având ca și subiect, o zi din viața unui negustor? Va rog frumos încep la 12 jumate și nu am idei deloc

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Începi la 12:30 și te-ai gândit să te apuci de temă la 12:27?

Ai grijă să nu exagerezi cumva cu învățatul, studiile arată că dacă înveți mai mult de 30 de secunde pe zi poți avea probleme.

| AFR81 a răspuns:

Nu ai nicio idee despre cum se desfasoara viata unui negustor? Ce este un negustor? Ce face el? La o asemenea formalitate nici n-ar fi trebuit sa mai intrebi.