| Anonim134 a întrebat:

Bunahappy scuze de deranj...ma poate ajuta careva cu niste idei? am de facut o compunere de 2 pagini mari despre modelul meu in viata dar eu nu am nici o idee si nici nu am asa ceva...[va multumesc] scuze pentru cei sensibili

funda; x

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Am avut si eu tema asta. Eu am scris despre o matusa care e medic. Am descris-o, am scris despre munca pe care o face, ca salveaza oamneii.

| mykkki a răspuns:

Pai gandstete la ce ai vrea u sa faci in viata apoi la cineva care practica meseria pe caree tyay dorio tu asa ca scrie despre acea persoana deci. daca u vrei sa canti alege un cantaret faimos.sau orice alt cevawinkingwinking sper ca te-am ajutat pup App fundita