| Timis_Daniela_1999_MwQ6 a întrebat:

Mă puteți ajuta cu o piesa de teatru pe o plaja (preferabil) jucata de 2 persoane. 《funda》

Răspuns Câştigător
| Malldova2 a răspuns:

Ok tu esti pe plaja te bronzezi si auzi un strigat O fata se ineaca...Tu sari in apa o salvezi si va indragostiti dar va tineti semtentele ascunse Dupa multe luni de prietenoe fata se imbolnaveste de cancer si parintii ei se muta cu ea in Germania pentru operatie pe care tu ai platit-o dar parintii ei nu te suporta si ii spun fetei ca alt cineva i-a dat banii si incepe sa fie loiala altui barbat tu esti distrus si la o intalnire intre prietena ta si barbatul cel necunoscut fata ii multumeste pentru ca i-a platit operatoa si acum este in viata dar el nu stie despre ce este vorba iar fata a imteles toata acesta minciuna si a plecat sa te caute nu te-a gasit dar tu erai la plaja la apus ea renunta si merge la locul unde v-ati intalnit si te vede fuge spre tine tu spre ea so va imbratisati cu lacrimi in ochi (lacrimile sunt optionale) si va spuneti te iubesc si te-am iubit mereu
si ati trait fericiti