| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa ascult/sa citesc Puterea prezentului de Eckart Tolle?

Răspuns Câştigător
| CharmingCryCake a răspuns:

.cu siguranță merită dacă o și citești, of course

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Merită, este o carte excelentă care te poate învăța multe lucruri despre sine și despre ce înseamnă, de fapt, omul.

| HelpingHands a răspuns:

Îți recomand un autor care, deși nu are un renume ca Eckhart Tolle, este cu mult mai folositor. Aruncă un ochi pe cărțile de mai jos, scrise de Samael Aun Weor (în format electronic) și o să-mi mulțumești dup-aia! http://www.samaelaunweor.ro/3%20download_ROM.html