| Vernusio a întrebat:

Merita sa citesc cartile(sunt vreo 4-5 la numar) "The Secret"(Secretul) de Rhonda Byrne? Despre ce sunt aceste carti? Le-a citit cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de cartea asta, dar nu am gasit-o ca sa o pot citi. Din cate stiu, cartea se bazeaza pe legea atractiei, care cica asta ar fi secretul. Nu stiam ca sunt 4-5, dar daca ai posibilitatea sa le citesti, de ce nu?! Sunt carti de dezvoltare personala, autocunoastere care te vor ajuta.

| AdmC a răspuns:

Cartile sunt foarte interesante si iti dau sfaturi foarte importante si care iti vor deschide noi orizonturi. Cu siguranta merita citite. Nu trebuie insa sa iei totul 100% sigur, trebuie sa extragi ideile principale, sunt putin exagerate la unele povesti insa ideile din carti sunt incredibil de benefice pentru dezvoltarea personala.