| LoveAnime99 a întrebat:

Mm,cand va aparea volumul 5 din seria Fetele Gallagher in Romania? Presupun ca a trecut ceva timp de cand trebuia sa apara or something like that...

2 răspunsuri:
| Gabi1123 a răspuns:

L-am cautat si in engleza pe site-uri de citit si nu stiu nici eu, dar l-am gasit cu 40 de lei pe un site, in engleza de cumparat big grin... oricum mi-a placut finalul la volumul 4...nici nu ma asteptam

| Gabi1123 a răspuns:

Am citit si pe brainly.ro si au zis ca ar fi trebuit sa apare pe 20 mai!