| KaanNoah a întrebat:

Pe libris sau pe elefant.ro era transport gratis la carti?

Răspuns Câştigător
| TitoJacksana a răspuns:

O sa stai 2 luni pana iti vine ce comanzi de pe elefant.ro! Comanda de pe libris ca poate vine mai repede sau cel mai puțin du-te în calturesti și îți iei personal cartea!

2 răspunsuri:
| ynexistenta a răspuns:

Bit.ly/2MzzXAz transport gratuit in week-end

| dariarosu24 a răspuns:

Salut! La Libris, transportul este gratuit la comenzi de peste 50 de lei, dar sunt și zile în care transportul este gratis indiferent de valoarea comenzii, trebuie să urmărești constant noutățile publicate pe Facebook sau Instagram ori să fii de acord să primești prin mail astfel de știri. La Elefant, pe de altă parte, transportul este gratuit la comenzile de peste 199 de lei, din câte îmi amintesc, dar au reduceri mai mari decât Libris-ul. Am cumpărat de pe ambele site-uri și am fost mulțumită de fiecare dată, cărțile au ajuns la aproximativ două zile după plasarea comenzii, iar calitatea produselor era una bună. După părerea mea, ambele sunt destul de avantajoase.