| blacktear1324 a întrebat:

Heey! stie cineva daca editura LIBRIS are taxa de transport? imitrebuie vreo 5 carti si...auzisem ca e transportul gratis! cine raspunde primeste funda!happy

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

La mine a fost gratis.

| Ionait a răspuns:

Peste 150RON ai transportul prin Posta Romana sau curier gratis.

http://www.libris.ro/html/cumcumpar.html

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Se poate ca la o comanda mai mare transportul sa fie gratuit!

| Gabriela100 a răspuns:

Gratuit cu ridicare de la Librăria "Şt. O. Iosif" după confirmarea comenzii.
» pentru comenzi intre 0-149, 99 RON :
- Posta Romana: 8 RON
- CARGUS: 8 RON
- TNT : 16.9 RON

» pentru comenzi peste 150 RON :
Gratuit prin Posta Romana sau Curier Rapid.

Transport gratuit:

· Pentru comenzi mai mari de 100 RON transport gratuit prin Curier propriu in Braşov.

· Pentru comenzi mai mari de 150 RON transport gratuit prin Poşta Română sau Curier Rapid.