| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care l-aţi citit pe Galswothy. Cum vedeţi voi dragostea pe care i-o purta bătrânul Jolyon Forsyte (bunicul lui June; al lui Holly şi Jolly) tinerei Irene? Era o dragoste corectă, ca de la tată la fiică? O puteţi încadra între limitele normalului? Sau era ea uşor imorală, o deviere ca să spun aşa? Era Jolyon un pic dus cu pluta? Sau cum?

1 răspuns:
| Mateiu a răspuns:

In mare masura ai dreptate, exista ceva -cate putin- din toate...