| Asi82 a întrebat:

Ce este dragostea, care este diferența între dragoste si sex?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dragostea este o nevoie emotionala, sociala iar sexul este nevoia umana de a se reproduce =dorinta sexuala

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dragoste faci cu persoana iubita iar sex faci cu oricine.

| peperonies a răspuns:

Dragostea e o notiune inventata de evrei ca sa **** fara bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce intrebare ai pus, esti tu nascuta in 82 cum sunt eu nascut in 1800 toamna.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Curiozitatea nu are varsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da,dar nu cand vorbim de o intrebare atat de banala. Ca o pune cineva de 14 ani nu vad problema, dar la 35 de ani sa nu stii asta? E o problema destul de mare.

| Asi82 explică (pentru anonim_4396):

82 este un număr, nu indica neaparat anul de naștere

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Traim intr-o tara unde majoritatea habar nu au de chesti mai simple

| Asi82 explică (pentru RAY):

Sunt utilizator de citevai ore, si am pus prima întrebare ce mi-am venit în cap,
Plus ca sunt curioasă sa stiu ce gîndesc si altii despre dragoste.

| RAY a răspuns (pentru Asi82):

Am observat, curiozitatea e foarte bine sa o exprimi chiar te rog sa mai adaugi si alte intrebari

| Asi82 explică (pentru RAY):

Dupa comentariu precedent mi-a c-am pierit pofta sa m-ai pun întrebări

| Ralf1971 a răspuns (pentru Asi82):

Intre sex si dragoste nu este mare diferenta, dragostea este sex pasional si implica si o implicare sufleteasca.

| Asi82 explică (pentru Ralf1971):

Foarte adevarat.multumesc

| RAY a răspuns (pentru Ralf1971):

Ralf nimeni nu se sinucide din cauza sexuui, cum sa nu fie mare diferenta fi serios iubirea e una iar sexul e altceva

| Acras a răspuns:

E simplu una o faci cu lumina stinsa si iti spune EL multumesc si pe cealalta o faci cu lumina aprinsa si tu spui Lui multumeschee hee

| NoName007 a răspuns:

Depinde cat de adanc intra

| EdiFlorea a răspuns:

In dragoste dai si labutza