| PaRoxHerondale a întrebat:

Pentru fanii The Mortal Instruments!
Stiti cand se va traduce cartea a cinciea? Sau macar daca se va traduce? big grin

2 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Ura! In mai apare traducerea in rusa, eu le-am citit pe toate in rusa pentru ca e mai buna traducerea in rusa decat in romana.Asa ca mai am o luna si gata.Pe 14 mai incep a cincea carte! Stiu, am facut urat, dar ma invidiezi nu! Rabdare, rabdare! Funda?

| PaRoxHerondale explică (pentru KateMiddleton):

Dap, te invidiez laughing)) ma bucur pentru tine si daca se traduce in rusa, am speranta ca si in romana va aparea in curand. am inceput sa o citesc in engleza dar e foarte grea. adica am inteles in mare tot dar daca nu nteleg o fraza pierd sirul si nu mai inteleg nimic o parte si am zis ca decat sa nu inteleg nimic mai bine astept. dar mor... I don't want to see laughing)