| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva cartea :,, Rezilienta. Intelepciune castigata cu greu pentru a trai o viata mai buna,,? Mi se pare foarte interesanta dar vreau sa stiu daca e literatura ieftina sau chiar este buna de ceva.

1 răspuns:
| Sabretooth a răspuns:

Aici treaba este putincam relativă, vezi tu o carte care ție îți place si ți se pare bună, altuia s.ar putea să nu îi placă de loc
În materie de cărți nu pot să îți dau decât un singur sfat Fii propriul critic nu te baza pe nimeni fiindcă totul este relativ