| LoRdSaN a întrebat:

Salut,as vrea sa citesc o carte, dar nu stiu pe care.As dori una in domeniul stiintei, ca mi se par mult mai interesante de cit literatura artistica.Iar daca stiti vreun site de unde pot citi carti online gratis Va rog sa mi-l dati si mie.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nespecificand ce varsta ai, nu cred ca ai putea primi un raspuns care sa-ti fie folositor. Nu uita insa un lucru simplu: daca doresti sa intelegi o carte, asa cum trebuie, atunci citeste-o real, nu electronic: este o mare diferenta! Totusi risc sa-ti recomand cartea "Amintiri despre viitor" de Erich von Daniken.

4 răspunsuri:
| Moldoveanu_Alexandru_1996 a răspuns:

Din pacate nu sunt site-uri cu astfel de carti, singura modalitate e sa downloadezi sau sa cumperi de la librarie, sper ca ti-am fost de ajutor (daca vrei un site cu carti de downloadat http://www.giz.ro/filme-bune/carti-de-citit-online-gratis-3540/ );)

| LoRdSaN explică (pentru neutrino):

Mersi,(de sfat). Bine am s-o caut in librarie nu cred sa fie mai mult de 100 lei.Si da chiar e o mare diferenta cind citesti o carte sinind-o in maini de cit sa o citesti pe calculator.Eu nu citesc prea multe carti ca nu am, am dar nu ceea ce imi place mie.Mersi mult.(Funda-i a ta)

| LoRdSaN explică (pentru neutrino):

A si am 14 ani.