| вσмвση3ℓ a întrebat:

Salut/buna. Ce credeti ca pica la bac la ROMANA, in toamna?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna la bac la romana vor pica frunzelewinking

| Mihaelablabla a răspuns:

Ultima noapte sau poezie modernista

| Adry05 a răspuns:

laughing)))) abia s-au terminat intrebarile cu `ce pica la subiectul 3 la roamna?` si au inceput cele cu `ce pica in toamna la subiectul 3 la romana?`
Poate daca ai invata in loc sa intrebi si sa te bazezi pe presupunerile unor straini n-ar mai trebui sa-l dai in toamna.

| 1918 a răspuns:

E clar, n-ai invatat nimic laughing
O sa pice ce o sa vrea Ministerul, tu trebuie sa inveti toate operele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici acum nu ati terminat cu intrebarile astea?

| DorelExpertu a răspuns:

Prima noapte de sex nebun, ultima noapte de amor.

| Inori a răspuns:

Pica elevii care nu invata.winking

| Catalin0486 a răspuns:

Pica fețele cad vad rezultatele. Cat despre ce subiect se va extrage, ce conteaza, oricum trebuia sa le inveti pe toate ca de aceea ai mers la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice. Nu te ajuta la nimic presupunerile trebuie sa inveti tot. Spre exemplu, la examen la clasa a VIII-a a picat in simulare si la Olimpici liric, si nu credeam ca va pica tot liric si la examen, dar chiar acesta a fost. Mai bine inveti decat sa pierzi timpul tastand intrebari care nu te ajuta la nimic.

| aXy99 a răspuns:

De ce nu te pregatesti pentru S1 si S2, iar pentru S3 inveti 1-2 opere? Treci lejer cu S1 si S2...
Dai doar la romana bacul?