| Alex1208 a întrebat:

Cărțiile lui Stephen King sunt greu de citit? Mă gândeam să-mi achiziționez una, dar aștept părerea voastră.

Răspuns Câştigător
| Atlantiz a răspuns:

Daca iti place horror-ul, deloc happy Cimitirul animalelor e chiar faina.
Nu are un scris filosofic si nu te ineaca cu descrieri, figuri de stil si alea alea

6 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Am citit eu cimitirul animalelor.E o carte foarteeeee buna.Nu e greu de citit

| StefanChriss a răspuns:

Judecand dupa actiunea din filmele facute pe baza cartilor, ma indoiesc ca sunt carti prea grele, cu actiune si personaje complexe sau descrieri tip balzacian laughing)

| AlexAlxAlex a răspuns:

Nu sunt greu de citit, acum citesc Strainul si super faina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu sunt greu de citit... doar ca sunt cam "macabre" si te baga in sperieti daca le citesti atent. Recomand "Jocul lui Gerald".

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu cred că e pentru oricine și nu mă refer neapărat la complexitate.

Stephen King e printre preferații mei, merită să-i dai cel puțin o încercare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt grele deloc! Recomand Pet Sematary, IT, Salem's Lot, The Shining si Doctor Sleep(ultimele doua sunt in stransa legatura).