| Sergiu1996 a întrebat:

Salut,doresc sa citesc o carte in engleza online ce anume imi sugerati,vreau sa culeg niste cuvinte,fraze de acolo,pentru un orizont mai larg de cunoastere,daca se poate si linkul cu cartea online, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Poftim, audio, scris in engleza cu subtitrare in romana. Are multe carti de genul, dar aceasta e una din preferatele mele, "Masina timpului", un mic univers S.F. :) Cred ca este cea mai buna metoda sa inveti engleza.

http://www.youtube.com/watch?v=KKsmFliJum4&list=PLB616CD9FAB777696

8 răspunsuri:
| AnonimulOfficial a răspuns:

Poti incerca Robert Dilts – Strategii de geniu

sau poti alege de aici mai multe http://1cartepesaptamana.ro/carti-de-citit-online-si-gratuite/

| Istrate_Seby_1996 a răspuns:

Citeste ''White Fang,,.

| anamariairina36 a răspuns:

The Grey Wolf Series sau The Ethereal Crossings sunt doua serii de carti preferate de mine si sunt in engleza! Succes!

| ElenaRomann a răspuns:

Hello Mr. Teacher

| ElenaRomann a răspuns:

Love without barriers

| ElenaRomann a răspuns:

Hellixir

| ElenaRomann a răspuns:

Unconditionally

| ElenaRomann a răspuns:

Pentru mai multe acceseaza www.wattpad.com :)