| alexarosu a întrebat:

Imi recomandă și mie cineva cărți asemănătoare cu After de Anna Todd? E seria mea preferata și chiar nu mai găsesc carti asemănătoare (le-am citit pe toate 5 și mi-am luat și seria Landon Gibson de două cărți)

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Tammara Webber-E ușor să te iubesc, E ușor să mă rănești
K. A. Tucker-Zece respirații scurte, O minciună nevinovată, În patru secunde ai pierdut totul
Heidi McLaughlin-Te voi iubi mereu, O iubire neașteptată
Cristina Chiperi-trilogia My Dilemma Is You
Erin Watt-seria Royals: Prințesa de hârtie, Prințul de hârtie, Palatul de hârtie
Federico Moccia-Trei metri deasupra cerului, Te doresc, De trei ori tu
Lauren Myracle-Momentul nostru infinit
David Levithan-Zi după zi, Încă o zi
Julie Buxbaum-Spune-mi trei lucruri despre tine
Cath Crowley-Cuvinte în albastru intens
Kasie West-P.S.: Îmi placi, Distanţa dintre noi
Jay Asher-Lumina iubirii
Tamara Ireland Stone-Iubire dincolo de timp
Katie McGarry-Mai puternici împreună, Cu el pentru totdeauna, Îndrăznește să iubești
Jasinda Wilder-Mă pierd în tine..., Mă regăsesc în noi...
Jennifer L. Armentrout-Să nu spui niciodată pentru totdeauna, Te aștept, Te doresc, Rămâi cu mine
Colleen Hoover-Hopeless. Fără speranță, Speranța pierdută, Slam. Din dragoste pentru Layken
Nicola Yoon-Absolut tot
Jamie McGuire-Fericirea incepe azi, Fericirea mea ești tu, Iubirea doare, Dulcea uitare, Dulcea eliberare,
Penelope Douglas-Intimidare, Rivali, Descătușare
Mia Sheridan-Vocea lui Archer, Te-am ales pe tine

1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Fericirea începe azi.