| anonim_4396 a întrebat:

Buna,nu demult am inceput sa citesc seria After de Anna Todd. Vreau sa mi le comand pe toate. Primul volum l-am citit de la o prietena si acum astept sa mi vina carte a doua. O sa le achizionez pe toate. ORicumce voiam sa zic este ca am vazut ca este partea a cincea si vreau sa stiu unde o gasesc tradusa? Am gasit-o pe wattap ala sau cum se zice si vreau sa o am carte. Am gasit-o pe elefant dar in engleza. Nu stiti unde as putea sa o gasesc tradusa?
Sau cand va fi tradusa? Multumesc!
O seara frumoasa happy

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

E cam greu cu traducerea, pentru ca Anna Todd inca mai scrie la seria asta.
S-ar putea sa mai dureze un an pana sa le traduca in Romania.