| Klic45 a întrebat:

Nu stiu daca e buna categoria happy Deci sunt pe a V-a si imi plac la NEBUNIE pixurile, mai ales Pilot. As vrea sa incep sa imi "fac penarul", sa-mi iau toate pixurile de care am nevoie, și chiar mai mult. Vreau sa -mi iau pixuri Pilot si as vrea sa ma ajutati: care ar fi mai bun: un Frixion sau un V (5/7)? Imi place mult culoarea luminoasa a V-ului dar si scrisul Frixion-ului. (In special culoarea rosu); ce marime ar trebui sa-mi iau la V: 5 sau 7? Si ce este special la V-ball? Este peste V normal, seamana cu frixion si ce marime sa-mi iau? Ma refer la cele cu capac, as vrea sa-mi definiti putin scrisul lor. Am mai gasit si V-ball retractabil, acela cum e? Ce sa aleg dintre V 5 sau 7 si V-ball? Sunt dispus sa cheltui multi bani big grin
Cel mai complet raspuns ia funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un stilou, pixul aluneca pe foaie si ajungi sa scrii foarte urat, cum am facut eu, dintr-a cincea pana in a 12-a penarul meu a constat intr-un singur pix, si ala imprumutat de la cineva din clasa.

| Klic45 explică:

Am stilou, dar n-am ce face, sunt innebunit dupa pixuri laughing