| Kikoo a întrebat:

Merita banii pixurile Frixion?

Răspuns Câştigător
| alexandracom a răspuns:

Da...eu le folosesc de cand au aparut sunt de buna calitate mai ales ca nu mai trebuie sa mai scrii cu stiloul care dupa ce greseai trebuia sa stergi cu picul si se vedea naspa...

| Kikoo explică (pentru alexandracom):

Multumesc pentru ajutor, tu vei primi funda.

9 răspunsuri:
| Andr31ut a răspuns:

Normal ca isi merita bani, sunt facute de pilot una dintre cele mai mari firme in materie, poti sa le gasesti pe www.rechizitelemele.net la comanda, impreuna cu rezerve si tot ce ai tu nevoie.

| TheBestMusic a răspuns:

Sunt folositoare daca ai gresit ceva, dar ti se termina cam rapede rezerva

| TheBestMusic a răspuns:

Sunt folositoare daca ai gresit, dar ti se termina cam repede rezerva. fundita?

| TheBestMusic a răspuns:

Sunt folositoare daca ai gresit ceva, dar ti se termina cam repede rezerva.

| TheBestMusic a răspuns:

Scuze ca am postat de 3 ori, mi s-a blocat calculatorul si nu stiam daca s-a postat

| Kikoo explică (pentru TheBestMusic):

Multumesc si tie, vei primi la fiecare raspuns un vot pozitiv.

| TheBestMusic a răspuns (pentru Kikoo):

Multumec mult!

| Kikoo explică (pentru TheBestMusic):

Cu placere! happy