| AvalohAlyn a întrebat:

Am cumparat 2 audiobokuritongueuterea Prezentului(de Eckhart Tolle)si Putere nemarginita de Anthony Robbins.Cu care oare sa incep? Pe care sa il ascult? Adica care e mai bun si mai fain? Voi ce ati alege in locul meu? nu stiu cu care ar fi bine sa incep ascultarea mai intai.

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu in locul tau as incepe cu orice doar sa incep naibii o data. Cat timp ai pierdut gandind si scriind intrebarea asta ascultai deja 5 minute. Nu conteaza cu care incepi, conteaza SA INCEPI si dupa ce termini cu ele sa ramai cu ceva.

| sierra1 a răspuns:

Este o intrebare existențială majoră. La fel, ai pute a intreba in ce mână să ții device-ul când dai play sau ce oră e cea mai potrivită pentru a incepe cu dreptul (nu cu stângul)